TEENUSED

Tutvu teenustega

Pääsmed allpool

Boxing Training

PERSONAALTREENING

Treeni oma keha ja meelt.


Meie kogenud treenerid ei hirmuta, vaid inspireerivad sind saama oma elu meistriks. Valige poksi personaaltreening või poksi rühmatreening, et viia oma poksi-, kikkpoksi- või MMA-tehnika järgmisele tasemele ja kiirendada oma tulemusi. Meil on ka vabad raskused ja kardioseadmed neile, kes otsivad traditsioonilisemat personaalset treeningkogemust või kombineerides mõlemat.

RÜHMATREENING

Poksikindad ei ole iluaksessuaarid!

See kõrge intensiivsusega intervalltreening kujundab teie keha ja põletab kaloreid nagu midagi, mida te pole varem kogenud.

 

Alustame oma poksitundi soojendusega.

Hea poksi rühmatreening sisaldab HIIT-treeningu elemente. Algab treeneri juhitud venitamise, varjupoksi ja kardioharjutustega, mis panevad südame tööle ja valmistavad keha ette poksikoti löömiseks või vastasega paarisharjutuste tegemise jaoks. Teeme väljaasteid, kükke, varjupoksi, hüppeid, mägironijaid ja palju muud, et kaasata erinevaid lihasrühmi kogu keha hõlmava treeningu jaoks.

 

Järgmisena teeme harjutusi mitmeid raunde poksikotil või paarilisega, mille vahel on ka aktiivne puhkus.

Treeningu lõpetuseks kasutame meditsiinipalle vms, et teha erinevaid harjutusi kõhulihastele.


Poksitreening on mõeldud KÕIGILE, olenemata teie vanusest või füüsilisest vormist. See on stressi maandav, vaimu ja keha vabastav.

 

Meie juures treenides avastad oma sisemise võitleja!

Faili IMG_1859.jpg
Faili IMG_1783.jpg
Faili IMG_1783.jpg

POKSI ÜKE TREENING

Poksiklubi Kalevil on parim ja ainus autentne kogu keha hõlmav poksi üldfüüsiline kehaline ettevalmistuse treening ehk lühidalt poksi ÜKE, mis muudab keha, puhastab meeled ja haarab täielikult vaimu.

Kasutame tõelise poksija treeningu põhialuseid – sealhulgas korralikku poksikotil treenimist –, et tugevdada ja toniseerida käsi, jalgu, selga, keskosa, vastupidavust ja enesekindlust.

Jõustav, virgutav ja täiesti sõltuvust tekitav – see on teie uus lemmiktreening.

Millised on meie fitness-ja klassikalise poksi treeningute eelised?

Poksiklubi Kalevis juhendame teid teie treeninguteel eesmärkidest tulemusteni. Teie pühendumus, visadus ja intensiivsus ärkavad meie klubides ellu. Meil on hea meel pakkuda treeninguid, mis ühendavad endas tõelise poksitreeningu elemente ja muid fitness-aspekte, et pakkuda teile kõikehõlmavat ja südant ergutavat kogemust. Meie kogu keha poksi treeningtunnid pakuvad:

  Jõu- ja kardiopõhine treening ühes
  Teie puhkeoleku pulsisageduse ja lihaste vastupidavuse paranemine
  Suurenenud tasakaal, koordinatsioon, reaktiivsus ja paindlikkus
  Kalorite põletamine ja "järelpõletus" isegi siis, kui tund on läbi
  Suurepärane treening, mis aitab inimestel kaalust alla võtta või oma keha toniseerida
  Hea ja tervislik viis stressi maandamiseks ja vaimse selguse parandamiseks

Kõige parem on see, et töötate igas poksitunnis kogu kehaga, visates neli põhilööki: otse, upper, haak ja paremsirge treeneri määratud kombinatsioonides. Meie poksitreeningutundide kombinatsioonid soojendusest raundini ja treeningu tuumani on lõputud. Teie keha ei harju kunagi meie poksitreeningutega, sest need on iga kord erinevad! Meie liikmetele meeldib, et tunnid tõhusad. Ühendades jõutreeningu, vastupidavuse ja poksikooliharjutused. Kas me mainisime lisatud lahedat tegurit? Poksikoti ja vastase löömine ongi meie kardiotreening ;)

Kas soovite Poksiklubi Kalevit proovida? Võtke ühendust lähima klubiga või soetage kohe treeningu pääse.

Ootame teid treenima!

REGUSTREERU LIIKMEKS