Kontakt

Poksiklubi Kalev MTÜ
Registrikood: 80421951

Juriidiline aadress:
Harjumaa, Tallinn Liivalaia tn 7, 10118

Telefon: +372 552 5338
Email: info@poksiklubikalev.ee

Swedbank A/A EE112200221067560838 (Liikmetasud)
Swedbank A/A EE402200221073384972 (Toetused)

Kuulume tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja (Üldtingimused)

Tondi

Tondi 17, 11313 Tallinn, Harju maakond, Eesti

Vaata Google´i kaardilt

tondi@poksiklubikalev.ee

Liivalaia

Liivalaia 7, 10118 Tallinn, Harju maakond, Eesti

Vaata Google´i kaardilt

Pirita

Metsavahi tee 19, 11911 Tallinn, Harju maakond, Eesti

Vaata Google´i kaardilt

Poksitreenerid

Tõnis Grinkin

Juhatuse liige/ juhataja & poksi personaaltreener

Eesti meister poksis 2017

Jujutsu 2012 World Championship CUPi võitja

tel:+372 505 9237

tonis@poksiklubikalev.ee

Timo Põder

Juhatuse liige & poksitreener

timo@poksiklubikalev.ee

Martin Lepp

Juhatuse liige & poksitreener

martin@poksiklubikalev.ee

Marko Virkunen

Poksi vanemtreener EKR6ÜKE/ Rühma/ Personaal/ Fitness/ Poksikool

Mitmekordne Eesti meister poksis ja kikkpoksis

Parim füüsiline ettevalmistus

marko@poksiklubikalev.ee

Ruslan Lopukhin

Poksi vanemtreener EKR6ÜKE/ Rühma/ Personaal/ Fitness/ Poksikool

Parim võistlussuunitlusega noorte treener

ruslan@poksiklubikalev.ee

Aleksandr Jegorov

Poksi vanemtreener EKR6ÜKE/ Rühma/ Personaal/ Fitness/ Poksikool

Teenekas Karl Lemani poksitreener kelle käe alt on palju Eesti poksimeistreid sirgunud

Vanakooli klassika

Kaupo Arro

Poksitreener EKR5/ Profipoksija/ ÜKE/ Rühma/ Personaal/ Fitness/ Poksikool

Mitmekordne Eesti meister poksis

Parim poksitehnika treener

kaupo@poksiklubikalev.ee

Pavel Semjonov

Poksitreener/ Profipoksija/ ÜKE/ Rühma/ Personaal/ Fitness

Mitmekordne Eesti meister poksis ja kogenud profipoksija

pavel@poksiklubikalev.ee

Kikkpoksi treenerid

Jüri Aboltõn

Juhatuse liige/ juhataja & poksi personaaltreener

Eesti meister poksis 2017

Jujutsu 2012 World Championship CUPi võitja

tel:+3725059237

tonis@poksiklubikalev.ee

Marko Šults

Kikkpoksi treener
ÜKE/ Rühma/ Fitness

vladimir@poksiklubikalev.ee

Jõusaali treenerid

Arnold Tokko

Fitnessi & Kulturismi personaaltreener
ÜKE/ Jõusaal/ Fitness/ Treeningkavad

Mariete Tiks

Jõusaali personaaltreener
ÜKE/ Jõusaal/ Fitness/ Toitumine/ Treeningkavad

mariete@poksiklubikalev.ee

Jass Murutalu

Jõusaali personaaltreener
ÜKE/ Jõusaal/ Fitness/ Toitumine/ Treeningkavad

jass@poksiklubikalev.ee

Kiropraktikud

Jaanus Pärg

Iga sessioon on individuaalse eripäraga ja  ülesehitusega.

Loe lähemalt meie kiropraktikust.

+37258266946

jaanus@poksiklubikalev.ee