TONDI VÕITLUSSPORDISAAL

(Tunniplaan allpool)

Tondi 17 3 korrusel asuva võitlusspordisaali kogu pind on 1000m2, millest spordisaal on 900m2, kus on toimuvad  v klassikalise- ja fitness-poksi treeningud. Poksiklubi liikmetele on kasutada poksitreeningu ala ja jõuala vastavalt liikmestaatusele. Saalis on kaks täismõõdus poksiringi, suur treeninguala, väike tatami- ja jõuala. 

Kohapeal on olemas üldkasutatavad poksikindad esmakordseks kasutamiseks neile, kellel veel kindaid pole Poksiklubi veebipoest saab osta treeningu varustust. Klubis müüme kohapeal käesidemeid, hambakaitsmeid ja janukustutajaid ning toidulisandeid. Maksta saab sularahas kassasse või läbi klubi äpi kaardiga. 

Trenni tulles võta kaasa trenniriided, soovitavalt õhukese tallaga sisetreeningu jalatsid (võimalusel poksivarustus), veepudel, pesemisvahendid ja positiivne tuju.

Järgime spordisaali heakorrareegleid. Kasutame varustust heaperemehelikult ja peale treeningut asetame kasutatud inventari tagasi oma kohale ning võimalusel desinfitseerime.  Kustutame tuled ja sulgeme uksed, kui oleme ruumidest väljumisel viimased. Klubi iseteenindusest ostetud toodete eest maksame koheselt. Tähelepanuks iseteeninduspoe usalduse kuritavtitamise eest võib klubi ühepoolselt lõpetada liikmelepingu ja tekitatud kahju sisse nõuda vastavalt seaduses ettenähtud meetmeid kasutades. 

Järgime abinõusid võimalike viirusehaiguste leviku vähendamiseks.

39D6E737-16EA-4594-8FC5-604DC6D449C6.jpeg

Liitumiseks vali sobiv pakett või osta ühekordne krediit. 

Alla 18 aastastele tuleb vanematel ennast kõigepealt registreerida ja laps seejärel enda alla registreerida. 

 

Vähemkindlustatud ja paljulapseliste perele küsi soodustust!

Tondi 17, 11313 Tallinn  

+3725525338

Liikmepaketid leiate "Membershipi" alt. 

Äpist on võimalik osta 1x, 2x, 3x nädalas ja Piiramatu külastusega kuupaketti, 

Uutele liikmetele on esimene proovitreening tasuta.  Vastava info leiate liikmepakettide alt. 

Kui on raskusi inglise keelest arusaada, siis soovitame kasutada Google translate broneerimislehe tõlkimiseks. 

Oleme avatud vastavalt tunniplaanile